NOCLEG W APARTAMENCIE: NOWOCZESNOŚĆ I WYGODA

Aravel to apartamenty stworzone dla zaspokojenia potrzeby komfortu podczas podróży biznesowych i prywatnych. Współczesne zawrotne tempo pracy sprawia, że bezcenna staje się perspektywa wypoczynku w miejscu sprzyjającym odnalezieniu harmonii. Przestronne, eleganckie wnętrza, funkcjonalnie wyposażenie, szybki Internet Wi-Fi i umiejscowienie w centrum Wrocławia to elementy, które kreują poczucie bezpieczeństwa i warunki do niezakłóconego relaksu.

Aravel to doskonałe zakwaterowanie na długie i krótkie pobyty (już od 1 doby) i alternatywa dla hoteli, która dzięki unikalnym rozwiązaniom pozwala na codzienną wygodę i poczucie niezależności, szczególnie podczas pobytów kilkutygodniowych i dłuższych: więcej informacji o atutach noclegu w apartamencie.


CO NAS WYRÓŻNIA?:

 • DOSKONAŁA LOKALIZACJA - 700 M OD RYNKU
 • WSZYSTKIE APARTAMENTY W JEDNYM BUDYNKU
 • BEZPŁATNY INTERNET WI-FI W KAŻDYM APARTAMENCIE
 • BALKON W KAŻDYM APARTAMENCIE
 • KLIMATYZACJA
 • GARAŻ PODZIEMNY
 • 24-GODZINNA OCHRONA
 • KOMPETENTNY, ANGLOJĘZYCZNY PERSONEL
 • WYSOKA JAKOŚĆ RĘCZNIKÓW I BIELIZNY POŚCIELOWEJ
 • ATRAKCYJNE CENY
 • ŁATWE ZAMELDOWANIE I WYMELDOWANIE

LOKALIZACJA: 

Apartamenty Aravel usytuowane są w nowym budynku na wrocławskim Starym Mieściew zielonej enklawie spokoju przy ul. Czystej, 700 m od Rynku:


PRESTIŻOWY APARTAMENTOWIEC, WROCŁAW, UL. CZYSTA 2:

Apartamenty Wrocław - nowoczesny budynek

 


Wrocławskie apartamenty Aravel to propozycja dla osób znużonych standardowymi pokojami hotelowymi. Przestrzeń, jaką oferuje ta nowoczesna forma zakwaterowania, wraz z modnym wystrojem wnętrz i funkcjonalnym wyposażeniem, są gwarancją udanego pobytu.

Noclegi w apartamentach proponowane są osobom podróżującym służbowo: usytuowanie blisko najważniejszych wrocławskich obiektów biznesowych pozwala na szybkie dotarcie do pracy czy miejsca ustalonego spotkania z kontrahentami. W każdym z apartamentów do dyspozycji Gości jest suszarka do włosów, żelazko, deska do prasowania, nie trzeba więc martwić się o te elementy podczas wyjazdu. Na Gości czeka powitalna kawa i herbata, pomocna w porannym pośpiechu. Kompletnie wyposażona kuchnia zapewnia wygodę podczas dłuższych pobytów.

Planują Państwo odwiedzić w weekend Wrocław? Apartamenty to świetne rozwiązanie dla turystów, pozwalają na swobodę i doświadczenie życia mieszkańca miasta. Usytuowane są w pobliżu Rynku i jego zabytów oraz restauracji i klubów, a także w okolicy innych największych atrakcji turystycznych, takich jak Ogród Staromiejski, Panorama Racławicka, Ogród Zoologiczny, Ostrów Tumski, Ogród Botaniczny, muzea, teatry, Opera Wrocławska. Zapraszamy do wyboru apartamentu.

 


 

Luksusowe apartamenty we Wrocławiu, eleganckie wnętrza.

 


© 2012-2015. www.aravel.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Apartamenty Wrocław - Wroclaw serviced apartments - www.wroclaw.pl